MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6662470
nr 666 2470
Byrå
1800-tal, pyramidmahogny, längd: 91, djup: 47, höjd: 86
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 november 2010
kl 19:30:59
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
650 kr